Najlepsze gry na symulator wyścigów - zacznij rozgrywkę w Simroom

Najlepsze gry na symulator wyścigów - zacznij rozgrywkę w Simroom

Trzy typy jazdy, trzy różne rozgrywki i kilkadziesiąt pasm toru do pokonania. Które z nich wybierasz? W SimRoom znajdziesz przekrój gier, które pasują do profilu każdego typu kierowcy. Znajdą tutaj coś dla siebie amatorzy, profesjonaliści i średnio zaawansowani gracze. Nie ograniczaj się i sprawdź każdą z tras, którą oferują kultowe gry na symulator wyścigów.

Dirt Rally 2.0

Najbardziej zwinne modele aut na świecie, których lakier wciąż niezdrowo lśni, to dla Ciebie mrzonka? Spróbuj wcielić się w rolę kierowcy rajdowego, którego brak najmniejszej precyzji może zdyskwalifikować! Wsiądź za kierownicę potężnego monstrum z tylnym napędem, a przeprowadzisz je przez zaciętą rywalizację z innymi graczami. Tego rodzaju rozgrywka to prawdziwe wyzwanie dla amatorów, fanatyków i profesjonalistów wyścigów rajdowych.

Nie musisz być fanem pojazdów rajdowych, ani tras alternatywnych. Jeśli szukasz zwyczajnie pomysłu na ciekawą i pełną adrenaliny rozrywkę, spróbuj zmierzyć się z potęgą samochodu dla najwytrwalszych!

Rozgrywka Dirt Rally 2.0 to niezaprzeczalny pionier wśród gier tego typu. Niepowtarzalna i niepodrabialna dynamika jazdy, gwarancja niekończących się doznań i wspaniałe efekty w postaci lokalizacji i zmiennych warunków atmosferycznych, które akcentują doznania. Gra oferuje nie tylko możliwość szlifowania już nabytych umiejętności w dziedzinie wyścigów rajdowych, ale także cieszy oko wymagającą wizualizacją tras.

Poziom odwzorowania rzeczywistych zachowań samochodów jest tutaj na wysokim poziomie. Sprawdź, kiedy zaczynają się schody! Wystarczy odrobina deszczu i nocna pora, a brak techniki i umiejętności może Cię zdyskwalifikować. Biada tym, którzy nie czują pokory – już teraz zweryfikuj umiejętności rajdowego kierowcy!

Assetto Corsa

Rozgrywka stworzona z myślą o innowacyjności i oddaniu najmniejszych szczegółów – gra Assetto Corsa, dzięki której przenosimy się do innego wymiaru. Świat wyścigów samochodowych stoi przed Tobą otworem. Dzięki SimRoom trafisz do Stolicy sportów ekstremalnych i poczujesz na własnej skórze buzujące emocje i adrenalinę.

Wrażenie z wzięcia udziału z jazdy po torze wyścigowym w jednym z najszybszych aut świata, kojarzą się ze skupieniem i mocnym odczuwaniem każdego, najbardziej dyskretnego bodźca. Dodatkowo, kojarzymy je z jaskrawymi doznaniami, silnym odczuwaniem warunków atmosferycznych i właściwości podłoża. Czy jest alternatywa dla wszystkich, którzy chcieliby usiąść za kierownicą samochodu premium?

Sprawdź grę na symulator wyścigów Assetto Corsa i spróbuj rozpoznać rzeczywistość od fikcji! Już teraz, nowa, ulepszona i jeszcze bardziej dynamiczna wersja gry Assetto Corsa V1.16 dostępna w Simroom. Zawiera skanowaną laserowo trasę “Laguna Seca” i aż 7 nowych modeli aut, które wykorzystasz podczas wyścigu po złoto!

Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione to wielowymiarowa rzeczywistość wyścigów samochodowych, do której możesz trafić na żądanie w Simroom. Poziom odwzorowania detali, zachowań każdego z elementów i struktur technologii plasuje się na najwyższym z możliwych poziomów na całym świecie.Ta wersja kultowych rozgrywek Assetto Corsa to doskonała zabawa zarówno dla jednego, jak i dla większej ilości graczy. Rozgrywki odbywają się w czasie rzeczywistym i proponują niewiarygodnie realistyczne doznania, a także zintegrowaną współpracę pomiędzy każdym z rozgrywających.

Cechą charakterystyczną wersji Competizione jest wykorzystanie Unreal Engine 4 – najlepszego jak dotąd, silnika gier komputerowych. Unreal Engine 4 oddaje fotorealistyczne warunki panujące podczas rozgrywki oraz dysponuje grafiką przestrzenną na niewiarygodnym szczeblu. Każdy z pojazdów klasy GT jest odwzorowany z dbałością o najmniejszy detal – dlatego Assentto Corsa Competizione to niepowtarzalne wydarzenie.

Assentto Corsa Competizione to rozgrywka zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – nie ma gry, która dla profesjonalistów nada się bardziej. Jej autorzy nie zaniechali ani jednego detalu, który mógłby zdradzić choćby po części iluzoryczność rozgrywki. Gra Assento Corsa Competizione przenosi nas do kolebki sportów samochodowych na świecie – GT World Challenge! Mamy szansę usiąść za kierownicą Lamborghini, Ferrari i wielu innych prestiżowych wersji sportowych aut. Rozgrywka w Assentto Corsa Competizione to przyjemność, jakiej nie może sobie odmówić prawdziwy fan motoryzacji – usiądź za kierownicą wymarzonego auta w oficjalnej grze video od GT World Challenge!Gotowy na nowe wrażenia? Poznaj naszą ofertę
Idź

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *