Co oferujemy

co my oferujemy

nasza oferta

Nasza oferta jest skierowana do pasjonatów nowatorskich rozwiązań przy zachowaniu realizmu doznań. Oferujemy szeroki zakres usług dla użytkowników niezależnie od wieku i zaawansowania wraz z profesjonalną obsługą urządzeń. Certyfikowani operatorzy symulatorów przełożą teorię obsługi na praktykę, aby zapewnić Ci maksymalną przyjemnosć z witrualnej jazdy.

Naucz się zawodowej jazdy na wygodnym symulatorze, który oddaje wszystkie elementy prawdziwego wyścigu. Szczegółowe przedstawienie warunków panujących na torze lub drodze, perfekcyjne odwzorowanie warunków pogody i wpływu przeciążenia to elementy, dzięki którym nie zwątpisz w realizm chwil spędzonych na naszym symulatorze wyścigów.

Trening indywidualny

 Profesjonalny trening czy świetna zabawa? Zarówno amatorzy oraz profesjonaliści znajdą u nas coś dla siebie. Trening wraz z analizą telemetrii jest świetnym uzupełnieniem klasycznego treningu profesjonalnych kierowców. Trening na symulatorze jazdy pozwala również na naukę oraz doskonalenie jazdy sportowej.

imprezy grupowe

Wieczór w gronie znajomych, wieczór kawalerski, panieński lub impreza firmowa. Ogranizujemy zamknięte imprezy grupowe. Obsługujemy grupy do 15 osób. Każda z imprez jest indywidualnie przygotowana pod kątem uczestników i ich preferencji. Nasz lokal jest zamykany na wyłączność.

Obsługa eventów

 Obsługujemy imprezy typu targi, wystawy dni miast oraz imprezy plenerowe. Stanowiska są dowożone oraz instalowane w wybranej lokalizacji.  Nasi ptacornicy zajmą się kompleksową obsługą Państwa gości.

Szkoła jazdy

 Twoje dziecko marzy o rywalizacji na torze? I Podczas rozmowy o planach na przyszłość nie zapomina wymienić profesjonalnego wyścigu? Spraw mu niesamowitą frajdę na naszym symulatorze driftu! Dla najmłodszych kierowców przygotowaliśmy ofertę specjalną.Cykl szkoleń i kursów, które są dostosowane do wieku oraz umiejętności najmłodszych kierowców.Nasza szkółka jazdy to miejsce, gdzie Twoje dziecko wyćwiczy wybrany styl jazdy i pozna tajniki profesjonalnych wyścigów.Regularność lekcji pod okiem certyfikowanego instruktora umożliwi Twojemu dziecku odbycie profesjonalnego treningu i kto wie – być może rozbudzi w nim pasję na całe życie.Realizm doznań to gwarancja, że jazda w symulatorze wyścigów będzie niezapomnianym przeżyciem

Sim Racing

Simracing to symulacja wyścigów samochodowych, podczas których wejdziesz w skórę profesjonalnego kierowcy wyścigówki! Fenomen simracingu polega na skrupulatnym odtworzeniu wszystkich możliwych warunków, które oddają realizm całego doświadczenia. Dokładne odwzorowanie prędkości, pracy zawieszenia, a nawet warunków atmosferycznych czy nawierzchni podłoża. Jeśli chcesz spróbować swoich sił na torze wyścigowym – wybierz Sim Racing na naszym symulatorze wyścigu! Opracujemy dla Ciebie fachowy plan treningowy i przygotujemy do startu w wyścigu! Szlifuj swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów i zawalcz o złoto!

budowa symulatorów

 Profesjonalny symulator w domu lub firmie? Budujemy symulatory pod wymagania klienta oraz zajmujemy się sprzedażą detaliczną sprzętu do Simracingu. Profesjonalny symulator w domu lub firmie? Budujemy symulatory pod wymagania klienta oraz zajmujemy się sprzedażą sprzętu do Simracingu.