FAQ

nAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ

Symulatory wyścigów to specjalistyczne urządzenia, z których każdy może skorzystać i poczuć na własnej skórze emocje i adrenalinę płynącą z rywalizacji na torze. Mogą z nich skorzystać amatorzy, którzy poznają tajniki wiedzy z zakresu sportów samochodowych podczas indywidualnych lekcji z instruktorem. Nasz symulator czeka również na profesjonalistów, którzy obyli się już z torem wyścigowym lub urządzeniami tego typu. Nasi instruktorzy służą cennymi i niedostępnymi nigdzie indziej radami dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania! 

SimRoom tworzy zespół osób, które pasjonują się różnego rodzaju sportami samochodowymi i nowoczesnymi technologiami. Pasja przełożyła się u naszych instruktorów w bardzo obszerną wiedzę oraz na ogromne doświadczenie. Ich cenna wiedza i złote rady z zakresu wyścigów samochodowych są na wyciągnięcie Twojej ręki podczas korzystania z symulatora driftu!

Nasz symulator wyścigów jest jednym z najbardziej funkcjonalnych i najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku.
Jest również certyfikowany.

Godziny, w jakich możesz przyjść do SimRoom są wymienione w stopce strony, obok lokalizacji.

W przypadku imprez grupowych i eventów godziny są ustalane indywidualnie.

Pojawiając się po raz pierwszy w SimRoom, należy zabrać z domu wygodne obuwie i odzież oraz pozytywne nastawienie. Nasz symulator wyścigów to początek Twojej przygody w fikcyjnym świecie niewyobrażalnej prędkości i niezapomnianych emocji. Przygotuj się na to odpowiednio – dobry humor to podstawa! Najlepiej, jeśli pojawisz się u nas 15 minut przed zarezerwowaną godziną. Nasz instruktor udzieli szczegółowych instrukcji i zapozna Cię z panelem symulatora wyścigów. Kilka cennych wskazówek od profesjonalnych trenerów wyścigowych przyda się, kiedy staniesz oko w oko z wyzwaniem.

Najlepiej sprawdzi się wygodne obuwie i odzież.

Nie musisz także rezygnować z zegarka ani biżuterii, jeśli nie krępuje Twoich ruchów.

Żeby skorzystać z naszego symulatora nie musisz posiadać prawa jazdy ani żadnej licencji. O wszystkich informacjach, które są potrzebne do skorzystania z symulatora wyścigów opowie Ci nasz certyfikowany instruktor.

Bez obaw! Wskazówki, których udzieli Ci trener nie są długie, a obsługa symulatora nie jest skomplikowana. W przypadku pytań instruktor wyjaśni Ci technikę obsługi symulatora raz jeszcze. Nasi trenerzy są po to, żeby podzielić się z Tobą cennymi radami i spotęgować emocje towarzyszące jeździe!

Tak, nasz symulator wyścigów to jedna z najnowocześniejszych i najpotężniejszych maszyn na rynku tego typu.

100% realnych doznań i maksymalne skupienie na dobrej zabawie!

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie – warto. W zależności od dostępnych miejsc, postaramy się zaproponować najbardziej dogodną dla Ciebie datę oraz godzinę.

Rezerwacji możesz dokonać przychodząc do nas osobiście, przez telefon i za pomocą naszego intuicyjnego panelu rezerwacji. Wybór pasującego terminu przez internet to najwygodniejsza opcja. Dodatkowo, możesz za pomocą naszego zintegrowanego panelu płatności opłacić rezerwację podczas finalizacji zamówienia.

Tak, nasz system rezerwacji terminu online oraz płatności internetowych działa bez zarzutów, a opłacone rezerwacje natychmiastowo pojawiają się w naszym kalendarzu.

Doskonale rozumiemy, że los bywa przewrotny, ale wychodzimy z założenia, że realizację marzeń można przecież przełożyć!

Kiedy wiesz, że nie możesz pojawić się w umówionym terminie – skontaktuj się z nami maksymalnie 24 godziny przed wcześniej umówioną wizytą.

Obsługujemy imprezy okolicznościowe takie jak wieczory kawalerskie, urodziny, imprezy firmowe i wiele więcej. Możemy zagwarantować, że symulator wyścigów to znakomita atrakcja dla gości!

Aby dowiedzieć się więcej o wynajęciu symulatora wyścigów na event, przejdź do zakładki OBSŁUGA EVENTÓW.

Nasza pasja do sportów samochodowych, motoryzacji i nowoczesnych technologii była tak wielka, że chcieliśmy się nią podzielić. Wybraliśmy taką drogę, aby każdy mógł chociaż przez pewien czas doświadczyć tego, co my tak bardzo kochamy. Symulatory wyścigów to rzeczywiste doznania, jednak pozbawione niebezpieczeństw i większości negatywnych cech. Jak wiele razy zastanawiałeś się, jak by to było rozpędzić samochód do maksymalnej prędkości na profesjonalnym torze wyścigowym? Zwykle te plany kończyły się w głowie – zbyt dużo przeszkód po drodze, wysoka cena lekcji z instruktorem i duże ryzyko wypadku.

Nasz symulator to sposób na doświadczenie tego, co pojawia się w naszej głowie podczas oglądania fascynujących wyścigów samochodowych. Dodatkowo bez ryzyka – tylko dobra zabawa!

VOUCHER, który otrzymałeś w prezencie możesz wykorzystać u nas poprzez okazanie go przed planowaną jazdą lub wprowadzając unikalny kod przy finalizacji rezerwacji terminu przez internet.

Ważność Twojego VOUCHERA to 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku chęci przedłużenia terminu, po którym ważność bonu upływa – skontaktuj się z nami.

Bon podarunkowy na jazdę w symulatorze wyścigów możesz nabyć osobiście w siedzibie (nazwa firmy) lub przez internet za pośrednictwem naszej strony. Dysponujemy zintegrowanym panelem płatności, który umożliwia opłacenie VOUCHERA w ciągu kilku sekund, bez wychodzenia z domu.