Szkolenia

profesjonalne przygotowanie

Szkolenia

Chcesz przeżyć przygodę, o jakiej marzyłeś od dziecka, ale nie wiesz jak to zrobić i ile to kosztuje? W cenniku poniżej zapoznasz się 
z różnym czasem trwania jazd w symulatorze i będziesz mógł dokonać szybkiej rezerwacji online. Nasza oferta przewiduje dwie podstawowe opcje czasowe. Jednak jeśli wykażesz chęć dłuższej jazdy, przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Trening indywidualny

Szukasz symulatora driftu, niewyczerpywalnych możliwości i niebotycznej prędkości? Wybór treningu indywidualnego to znakomita szansa, aby w całości oddać się i urzeczywistnić swój wymarzony, motoryzacyjny epizod. Indywidualny tok treningu i wdrożenie profesjonalnych technik, na których ćwiczą najbardziej utalentowani Kierowcy na świecie, to zdecydowane zalety indywidualnego treningu na symulatorze wyścigów.

Szkółka dla dzieci i młodzieży

Twoje dziecko marzy o rywalizacji na torze? Podczas rozmowy o planach na przyszłość nie zapomina wymienić profesjonalnego wyścigu? Spraw mu niesamowitą frajdę na naszym symulatorze driftu! Dla najmłodszych kierowców przygotowaliśmy ofertę specjalną. Cykl szkoleń i kursów, które są dostosowane do wieku oraz umiejętności najmłodszych kierowców.
Nasza szkółka jazdy to miejsce, gdzie Twoje dziecko wyćwiczy wybrany styl jazdy i pozna tajniki profesjonalnych wyścigów. Regularność lekcji pod okiem certyfikowanego instruktora umożliwi Twojemu dziecku odbycie profesjonalnego treningu i kto wie – być może rozbudzi w nim pasję na całe życie.
Realizm doznań to gwarancja, że jazda w symulatorze wyścigów będzie niezapomnianym przeżyciem!