O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy pasjonatami profesjonalnego
ścigania i wiemy, jakich emocji dostarcza dźwięk silnika na
pełnych obrotach.

Wiemy, jak uzależniająco działa rywalizacja na pełnej prędkości. 

Wiemy, że w obecnych czasach sporo nas ogranicza. A my nie lubimy ograniczeń.

Dlatego postanowiliśmy przekuć naszą pasję w biznes. Dzięki usłudze Simracing możesz się ścigać z profesjonalistami, nawet jeśli nie masz prawa jazdy.

Możesz poczuć wszystko to, co czują zawodowcy, kiedy trzymają kierownicę swojego bolida. Bez punktów karnych, bez wizyt w warsztacie -najprościej, jak się da

Wyścigi samochodowe to odskocznia od rzeczywistości, relaks i po prostu świetna zabawa. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zaoferować Ci wrażenia najbliższe wyścigom w realu. Bardziej realistycznie już się nie da – no chyba, że masz wejściówkę na Silverstone. Daj się porwać, a zrozumiesz dlaczego kochamy to, co robimy.

coś więcej...

Jak powstał SimRoom?

W XXI wieku, w dobie wszechobecnej globalizacji, gdzie technika i technologia są już na znacznym poziomie, tradycyjne rozwiązania w zakresie spędzania wolnego czasu już dawno przestały satysfakcjonować. Niegdyś, w ramach rozrywki, grywaliśmy w pasjansa – obecnie wykorzystujemy sprzęt z dostępem do Internetu do toczenia emocjonujących wojen, walki ze złem czy kolekcjonowania kolejnych e-osiągnieć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych Odbiorców, przygotowaliśmy dlań coś wyjątkowego – rozrywkę na najwyższym poziomie. To, co pragniemy im zaoferować to realne wrażenia w pozbawionym wad wirtualnym świecie. Pora wykonać kolejny krok ku nowoczesności – poczuć na własnej skórze dreszczyk emocji, stać się częścią magicznego świata Virtual Reality.